Hallo,
Over 2 jaar wil ik gaan eilandhoppen in griekenland met een heel laag budget. We slapen dan ook niet in een apartement maar in een tent(ik weet dat dit illegaal is, maar dit is nou eenmaal het goedkoopst) Ik vroeg me af wat het zou kosten als ik zelf eten zou maken ipv uit eten gaan? Scheeld dit wat qua prijzen? Ik heb het over eenvoudigen maaltijden die je ook op bijv een camping zou eten. voor het eten had ik het volgende uitgerekend:
Ontbijt: 4.50
Lunch: 6,- (pitta gyros ofzo)
Avondeten: 7.50pp
Drinken: 2,-
Is dit een beetje rieel?
Qua eten zou het kunnen mits je niet teveel eisen hebt… drinken kom je aan 2 euro flink te kort, je moet veel drinken en water is relatief goedkoop maar 2 euro voor 3 liter per dag is erg weinig. Pita gyros kost overigens 3 euro of soms minder… let wel vaker is het goedkoper om ergens een salade te eten dan iets te kopen in de super daar liggen namelijk de prijzen gelijk aan die van ons.